O nas


Firma Artgaz od ponad 15 lat nieprzerwanie działa na rynku jako dystrybutor butli gazowych, zapewniając dostawy gazu na terenie Krakowa i okolic.

W trosce o jakość dostarczanego gazu, współpracując z ogólnopolskim Centrum Dystrybucji Gazu Sp. z o.o., od początku działalności firma miała w swej ofercie wyłącznie markowe i oryginalne butle. Aktualnie w swojej ofercie posiadamy najwyższej jakości gaz propan oraz propan-butan w butlach lidera polskiego rynku gazu płynnego firmy GASPOL SA oraz produkty marki GreenGas.

Dostarczane przez nas butle znajdują zastosowanie zarówno w gospodarstwach domowych (ogrzewanie, gotowanie, grill) jak i biznesie – w sektorze usług, gastronomii, hotelarstwie, przemyśle i budownictwie.

Jesteśmy partnerem godnym zaufania - posiadamy wszystkie niezbędne pozwolenia i koncesje dotyczące prowadzonej działalności, a nasi pracownicy to odpowiedzialni, wykwalifikowani i odpowiednio przeszkoleni specjaliści w branży paliw ciekłych.

Wypracowany przez nas system, pozwala w szybki i niezawodny sposób dostarczać butle zarówno na podstawie stałej umowy, jak i po zamówieniu telefonicznym.

Nasza wieloletnia obecność na rynku świadczy o jakości gazu, bezpieczeństwie oraz fachowej obsłudze naszych klientów

Zapraszamy do nawiązania stałej współpracy.